Hakkımızda

Hakkımızda

1996 da başladığımız sıhhi tesisat sektöründe 26,yıldır müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Her geçen yıl kendimizi yenileyerek bütün hizmetlerimizde teknolojik donanımlarla müşterilerimizin tesisat işlerini güvenli ve hızlı olarak yapıyoruz. Geçmiş den bu güne bilgi, birikim ve tecrübemizle birçok resmi kurum, özel sektör ve tüm müşterilerimizin işleri, proje ve çalışmalarını yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

>Termal kamera ile Kaçak su ve Sızıntı tespiti >Pvc pis su ve Tıkalı Tuvalet, Lavabo, Mutfak, Banyo, Süzgeç gideri ve boru açma >Petek temizleme, Pvc ve Tıkalı gider görüntüleme >Boru İzocam işleri >Kombi ve Şofben ek baca >Duşakabin, Davlumbaz, Korniş, Kombi, Şofben ve Petek montajları >Spring, Boyler, Kazan, Giller, Esanjör, Kat kaloriferi ve Hidrafor tesisatı ve Montajları >Çamaşır ve Bulaşık Makinası, Klozet, Lavabo, Musluk, Batarya vb tesisat ve montajı.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI=

>Ahlat Devlet Hst. >Elazığ Kül.Mrkz >Diyarbakır Zirai Araştırma Mrkz >Bitlis Öğr Yurdu >Hakkari Çok Amaçlı Sağ. Ocakları >Nusaybin 850 Konut >Muş Yatılı Bölge Okl >Şırnak Kalekol  >Diyarbakır Ask Hast >Diyarbakır 24 Derslik Okl >Silvan 32 Derslik Okl >Ankara ve Eskişehir Kadın Sığınma Evi >Ankara Gölbaşı Devlet Hst >Karaman 32 Derslik Okl >Rize Kız Yurdu >Mersin 1000 Konutlu Toki >Tunceli Askeri Lojmanları.

 


WhatsApp

Tıkla Ara 0 544 688 14 26